SGE-245-5-4000 02500C-03500F
5S-SGE-245-5-4000 02500C-03500F
SGE-245-5-4000 02500C-03500F
SGE-245-5-4000 02500C-03500F
  • Hirose
  • 6 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Solder Cup
  • JST
  • 0.250" (6.35mm) Quick Connect Female 14-18 AWG Crimp Connector Non-Insulated